Leon en Wilma, van Catrina's Hoeve, runnen hun melkveehouderijbedrijf met kaasmakerij niet ver van Leiden. Er zijn circa 80 melkkoeien, kalfjes, schapen, geitjes, kippen, konijnen en enkele poezen. Er is een moestuin met enkel fruitbomen.

Leon en Wilma ÂÂ bieden sinds 2006 dagbesteding aan voor (jong) volwassenen met een beperking en ouderen met beginnende dementie. De zorg is kleinschalig met veel persoonlijke aandacht. De activiteiten worden afgestemd op ieders mogelijkheden en talenten. "Zo mogelijk streven we naar ontwikkeling, dan wel behoud van mogelijkheden". Op woensdagmiddag, zaterdag en in de vakanties zijn kinderen welkom om mee te helpen op eigen niveau of gewoon lekker kijken, leren of spelen. Kom en geniet van de sfeer op de Catrina's Hoeve

Contactgegevens

Blauwe Polder 1a
2374 BR Oud Ade

071-5013245
06-39354144
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.